Webový/data analytik do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance.Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 90 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Rozumíte datům? Milujete data? Umíte v nich číst a hledat souvislosti?
  • Dokážete rozeznat, která data jsou důležitá a víte, jak se k nim dostat? 
  • Máte technický background? Víte, jak funguje GTM, rozumíte rozdílům v atribučních modelech? 
  • Zkratky jako API, SQL, JS pro vás nejsou neznáme?
  • Máte povědomí o online marketingu? Víte, co je PNO, ROI a proč používat Looker Studio?
DSC06662

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenost s webovou analytikou a nadšení pro AI

Povědomí o fungování online marketingu

Zkušenost s implementací měřících kódů

Schopnost vypořádat se s novými výzvami v analytice

Schopnost logicky spojovat data

Umění pochopit klientské potřeby a cíle

Vůle rozvíjet se a vzdělávat se v analytice

Umění rychle odhalit diskrepance v datech

Znalost SQL, JS a jak pracovat s API velkou výhodou

S čím se budete denně potkávat

Budete navrhovat struktru měření pro malé i velké klienty a následně i implementovat, buď s programátory nebo přes GTM. Našim specialistům budete připravovat reporting v Looker Studiu a dbát o čistotu a správnost dat. Budete pracovat na revizích analytiky klientských účtů a navrhovat úpravy a opravy. Budete vymýšlet jak sbírat data, jak a kde je ukládat, jak k nim přistupovat a jak je vizualizovat. Budete k sobě mít seniorní webové analytiky a celou řadu špičkových specialistů na online marketing. Máme zajímavé klienty, kteří disponují velkým množstvím dat. Budete mít svobodu ve vymýšlení a aplikování řešení i při definici nových produktů.

Pozice je vhodná i pro juniornější uchazeče, nicméně analytický či datový background je třeba. Primárně chceme tuto pozici obsadit na full-time, částečný úvazek je však také možný. 

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Budete mít možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilního pracovního místa (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelných školení, příspěvků na vzdělávání, teambuildingů celofiremních i týmových, Multisport karty, kurzů anglického jazyka, placených sick days, placeného neomezeného volna, firemních snídaní a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl