Seniorní SMM Content Specialist Praha

Seniorní SMM content specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, marketingový partner Facebooku a Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google a META programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Máte zkušenosti s tvorbou strategií v rámci různých různých platforem jako Instagram, Facebook, TikTok nebo LinkedIn?
  • Focení a video tvorba vám není cizí?
  • Máte cit pro vizuální a textovou tvorbu?
  • Milujete různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?
Social Media Tým

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenost s tvorbou SMM strategií

Orientace napříč sociálními sítěmi včetně TikToku

Základy Photoshopu nebo pokročilá orientace v Canvě

Záliba ve focení a videotvorbě

Předešlá zkušenost s profesionální správou SMM min. 2 roky

Komunikační schopnosti a výborný time management

Perfektní znalost českého jazyka

Znalost anglického jazyka výhodou

S čím se budete denně potkávat

Pozice je vhodná pro seniorní specialisty, kteří už mají zkušenosti se správou obsahových strategií na sociálních sítích a následným vyhodnocováním. Nejčastěji pro naše klienty tvoříme obsah na Facebooku, Instagramu a LinkedInu, v rámci rozšíření specializace týmu bude však velkou výhodou, pokud budete mít zkušenosti s TikTokem a videotvorbou. Máte ambice stát v čele social media content týmu, rozvíjet ho a klientům nabízet čím dál tím kvalitnější práci, která odpovídá trendům dnešní doby? U nás k tomu dostanete prostor.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl