Social Media Performance Specialist Praha

Social media performance specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Zvládnete vymyslet strategii, která přinese tržby přes sociální sítě pro středně velký e-shop?
  • Poradíte si hravě s nasazením facebookového pixelu?
  • Zvládáte výkon i obsah na sociálních sítích?
  • Jste komunikativní a rád/a spolupracujete jak s klientem, tak grafikem či influencerem?
  • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?
Social Media Team

Koho hledáme a co budete potřebovat

Práce v Business Manageru

Google Analytics

Google Tag Manager

Základy Photoshopu

Perfektní znalost českého jazyka

Zkušenosti na obdobné pozici

Samostatnost a pečlivost

Znalost anglického jazyka

Marketingový přesah

S čím se budete denně potkávat

K Vašim úkolům bude patřit správa výkonnostních kampaní (Facebook, LinkedIn, Instagram) od úvodního nastavení až po reporting klientovi. Dále se budete starat o vyhodnocování a analytiku kampaní, úpravy strategií a analýzu výsledků. Budete nastavovat měření a analytiku napříč sociálními médii.

Součástí Vaší práce bude školení našich klientů a vymýšlení obsahu na sociálních kanálech. Můžete se podílet na dalších aktivitách jako úprava grafických podkladů, focení či spolupráce s influencery.

Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Vesna, L´Occitane nebo Albixon.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl