Social Content Specialist (Senior) Praha

Seniorní Social Content Specialist do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, marketingový partner Facebooku a Premier Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google a META programů jako International Growth Agency Program, Google Accelerate nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 90 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

Hledáme seniorního social media specialistu zaměřeného na tvorbu contentu. Klíčová je zkušenost s agenturním prostředí a prací pro velké klienty. Měl/a by mít přesah do práce s influencery, zkušenost s produkcí a eventy. Schopnost rychle reagovat a správně si zorganizovat práci je extrémně důležitá. 

  • Máte zkušenosti s agenturním prostředím a prací pro velké klienty?
  • Focení a video tvorba vám není cizí?
  • Máte cit pro vizuální a textovou tvorbu?
  • Máte zkušenosti s influencer kampaněmi? 
  • Dokážete rychle reagovat na potřeby klientů a přicházet s neotřelými řešeními?
  • Milujete různorodou práci a chcete dostat prostor realizovat vaše nápady?
Social Media Tým

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenost s velkými klienty a agenturním prostředím

Přesah do eventů a produkce

Znalost pokročilých technik tvorby a propagace obsahu napříč sociálními médii

Schopnost rychle reagovat na potřeby klientů

  

Předešlá zkušenost s profesionální správou obsahu minimálně 2 roky

Komunikační schopnosti a výborný time management

Perfektní znalost českého jazyka a preciznost

Znalost anglického jazyka výhodou

Schopnost využívat přínosů AI

S čím se budete denně potkávat

Pozice je určena pro seniorní specialisty, kteří už mají zkušenosti se správou obsahových strategií na sociálních sítích a následným vyhodnocováním. Musí mít prokazatelné zkušenosti s prací v agentuře a správou velkých klientů. Nejčastěji pro naše klienty tvoříme obsah na Facebooku, Instagramu, TikToku a LinkedInu. Přesah do influencer marketingu, produkce a eventů je extrémně důležitý. Očekáváme schopnost vymýšelet a realizovat komplexní kampaně. 

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Budete mít možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilního pracovního místa (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelných školení, příspěvků na vzdělávání, teambuildingů celofiremních i týmových, Multisport karty, kurzů anglického jazyka, placených sick days, placeného neomezeného volna, firemních snídaní a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl