Senior SEO Specialist Praha

Senior SEO specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program 2021, Retail Academy nebo Growth Explorers Program.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým více než 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

    • Poradíte si hravě s tvorbou SEO strategie a auditem?
    • Je pro vás linkbuilding a analýza klíčových slov hračka?
    • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z více oborů?
    • Chcete klientům přinášet kvalitní výsledky a pomoci jim přivádět více návštěvníků?
SEO tým v Effectixu

Koho hledáme a co budete potřebovat

Jste expert na SEO a baví vás to

Prakticky ovládáte většinu výše popsaných nástrojů

Chcete být jedničkou ve světě online marketingu

Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ne podmínkou

Jste analytický typ, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Orientace v marketingu výhodou

Předchozí zkušenosti a praxe z digitální agentury výhodou

S čím se budete denně potkávat

K Vašim úkolům bude kromě jiného patřit analýza klíčových slov, kontrola pozic ve vyhledávačích, spolupráce na obsahu, vytváření SEO analýz. Tvorba technických auditů webů a e-shopů a návrhy na úpravy a práce s odkazovým profilem, linkbuilding, propagace internetových stránek.

Dále se budete starat o rozvíjení projektů u stávajících i nových klientů a analýzu výsledků. Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou ALBIXON, ARDON ,Vesna, nebo Bauer hockey, CCC či MetLife.

Budete pracovat v nástrojích jako je Google Tag Manager, Google Analytics, Google Search Console, Marketing Miner, Collabin, Screaming Frog, Site Bulb a další

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

© 2022 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl