Junior SEO Specialist Praha

Junior SEO specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

    • Jste analytický typ a toužíte proniknout do světa SEO?
    • Vyznáte se v Google Analytics?
    • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z více oborů?
    • Chcete klientům přinášet kvalitní výsledky a pomoci jim přivádět více návštěvníků?
SEO tým v Effectixu

Koho hledáme a co budete potřebovat

Nadšení a zájem o SEO a chuť učit se

Chcete být jedničkou ve světě online marketingu

Zkušenosti s různými SEO nástroji

Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ne podmínkou

Jste analytický typ, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Orientace v marketingu výhodou

Předchozí zkušenosti a praxe z digitální agentury výhodou

S čím se budete denně potkávat

K Vašim úkolům bude kromě jiného patřit analýza klíčových slov, kontrola pozic ve vyhledávačích, spolupráce na obsahu, vytváření SEO analýz. Tvorba technických auditů webů a e-shopů a návrhy na úpravy a práce s odkazovým profilem, linkbuilding, propagace internetových stránek.

Dále se budete starat o rozvíjení projektů u stávajících i nových klientů a analýzu výsledků. Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou ALBIXON, ARDON ,Vesna, nebo Bauer hockey.

Budete pracovat v nástrojích jako je Google Tag Manager, Google Analytics, Google Search Console, Marketing Miner, Collabin, Screening Frog, Site Bulb a další

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničíních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a rodinného prostředí v prvorepublikové vile na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Samozřejměností je výborné platové ohodnocení na základě výsledků. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl