SEO Content Specialist Praha

SEO Content Specialist do pražské pobočky (full-time)

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program 2021, Retail Academy nebo Growth Explorers Program.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým více než 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Zvládnete napsat chytlavý článek se všemi SEO náležitostmi?
  • Víte, jaký je rozdíl mezi linkbuildingovým a blogovým článkem a co nesmí
   postrádat popis kategorie?
  • Dokážete naplánovat publikační plán na několik měsíců dopředu?
  • Víte, k čemu jsou klíčová slova a jak je vytěžit na maximum?
  • Umíte text vyladit k dokonalosti?
  • Máte schopnosti vést tým copywriterů a copyeditorů?
  • Nebojíte se pro práci využívat možností AI?
DSC06662

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenosti s copywritingem a editací textů alespoň 2-3 roky

Bezchybnou češtinu slovem i písmem

Schopnost vést tým externistů a spravovat potřebnou administrativu

Znalost AI, promptingu a chuť zkoušet nové nástroje i cesty

Dokonalý time management při plnění publikačního plánu a koordinaci copywriterů

Výhodou je orientace v SEO a online marketingu

S čím se budete denně potkávat

S texty, SEO specialisty, klienty, termíny… i proto hledáme středně zkušeného člověka či seniora na full-time (plný úvazek). Někoho, kdo bude umět navrhnout publikační plán s ohledem na specifikaci klienta, pohlídá si zadání i kvalitu textů nebo je případně sám upraví. Někoho, pro koho přes deadline nejede vlak a nehraje na zpoždění. Součástí práce je i vedení týmu zhruba osmi externistů (copywriterů a copyeditorů) a agenda s tím spojená. Nesplňujete vše do puntíku? Nevadí, hlavní je chuť do práce a učení se novým věcem.

A s čím ještě se budete denně potkávat? S veselou kolegyní, která je opravdu Veselá a celkově pohodovým týmem, který vás vždycky podrží!

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl