Social Media Specialist Praha

Social Media Specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Zvládnete vymyslet strategii, která přinese tržby přes sociální sítě pro středně velký e-shop?
  • Poradíte si hravě s nasazením facebookového pixelu?
  • Zvládáte výkon i obsah na sociálních sítích?
  • Jste komunikativní a rád/a spolupracujete jak s klientem, tak grafikem či influencerem?
  • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?
Social Media Team

Koho hledáme a co budete potřebovat

Práce v Business Manageru

Google Analytics

Google Tag Manager

Základy Photoshopu

Perfektní znalost českého jazyka

Zkušenosti na obdobné pozici

Samostatnost a pečlivost

Znalost anglického jazyka

Marketingový přesah

S čím se budete denně potkávat

K Vašim úkolům bude patřit správa výkonnostních kampaní (Facebook, LinkedIn, Instagram) od úvodního nastavení až po reporting klientovi. Dále se budete starat o vyhodnocování a analytiku kampaní, úpravy strategií a analýzu výsledků. Budete nastavovat měření a analytiku napříč sociálními médii.

Součástí Vaší práce bude školení našich klientů a vymýšlení obsahu na sociálních kanálech. Můžete se podílet na dalších aktivitách jako úprava grafických podkladů, focení či spolupráce s influencery.

Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Vesna, L´Occitane nebo Fjällräven.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2022 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl