Práce pro klíčového Google partnera

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Jste energickým obchodníkem, který se nezalekne studené akvizice?
  • Zajímá vás dynamická oblast online marketingu?
  • Obchodujete čestně a záleží Vám na výsledcích pro klienta?
  • Máte rádi různorodou a akční práci, kde každý den je nová výzva?
business-development

Koho hledáme a co budete potřebovat

Prokazatelné a výborné výsledky v obchodu

Chcete být jedničkou ve světě online marketingu

Trochu extrovertnosti a hodně tahu na branku

Zvládat komunikaci na úrovni majitelů firem a top managementu

Orientace a zájem o digitální marketing výhodou

Anglický jazyk výhodou, ne podmínkou

S čím se budete denně potkávat

Nabízíme možnost vybudovat si úspěšnou kariéru v jedné z nejlepších agentur v CEE regionu a kativně se podílet na jejím mezinárodním růstu. Mezi Vaše každodenní činnosti bude patřit akvizice nových klientů, vyhledávání nových příležitostí pro rozvoj obchodu a firmy, příprava marketingových strategií.

Pro Váš úspěch Vám vytvoříme skvělé prostředí. Počítejte s podporou ostatních kolegů, školeními v Googlu, možnosti účastnit se různých seminářů a Google eventů.

Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Oktagon, Decathlon, Shoptet, ProSpánek nebo Kooperativa pojišťovna.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Budete mít možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilního pracovního místa (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelných školení, příspěvků na vzdělávání, teambuildingů celofiremních i týmových, Multisport karty, kurzů anglického jazyka, placených sick days, placeného neomezeného volna, firemních snídaní a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl