Obchodní referent/ka do pražského týmu

Jsme Effectix.com, digitální e-agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice.

Aktuálně hledáme do týmu obchodního referenta / referentku do pražského týmu

    • Chcete nastartovat obchodní kariéru v jedné z nejlepších agentur CEE regionu?
    • Je pro vás telefonování a domlouvání schůzek přirozená věc?
    • Máte rádi komunikaci s lidmi?
    • Nebojíte se zvednout telefon a zavolat jak malé firmě, tak i do velkého korporátu a domluvit schůzku?
business-development

Koho hledáme a co budete potřebovat

Hledáme nového kolegu, který na sobě bude chtít pracovat, bude si umět najít obchodní příležitosti a především se nebude bát zvednout telefon a volat. 

Tah na branku

Radost a nadšení pro akvizici po telefonu

Proaktivitu

Profesionální komunikaci

Schopnost vyhledávání relevantních informací

Chuť učit se novým věcem

S čím se budete denně potkávat

Do Business Development týmu hledáme obchodního referenta/ku, která/ý se bude aktivně podílet na akvizici nových klientů.

Budete vyhledávat potenciální nové klienty, domlouvat schůzky s nimi. Pracovat budete úzce s celým týmem Business Developmentu. Důležitou součástí je i plnění nastavených cílů a KPI´s.

Pro váš úspěch vám vytvoříme skvělé prostředí. Počítejte s podporou ostatních kolegů, školeními v Googlu, možnosti účastnit se různých seminářů a Google eventů. Budeš v centru dění digitálního marketingu v CEE regionu. Jsme Google Partner a tomu odpovídá i naše komunikace s klienty, která se často odehrává na úrovni TOP managementu a Boardu.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl