Project Manager do pražského týmu

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Orientujete se v dynamickém prostředí online marketingu?
  • Baví vás řešit každý den novou výzvu?
  • Jste člověk přicházející s neustále novými nápady jak rozvíjet business klienta?
  • Dokážete vymyslet kompletní online strategii pro náročného klienta?
  • Umíte si perfektně ohlídat termíny a splnění cílů?
DSC06089

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenost s řízením projektů nebo týmů

Zájem/přehled o on-line marketingu

Zkušenost s návrhem a provedením velkých projektů od A do Z

Cit pro zodpovědnost, pečlivost

Klientsky orientovaný přístup k práci

Znalost Google analytics a chuť učit se další nástroje

Výhodou znalost reklamních systémů

Výhodou přesah do digitální strategie

Angličtina na komunikativní úrovni výhodou

S čím se budete denně potkávat

Upřímně hned na začátek - tahle práce skutečně není pro někoho, kdo čeká v práci pohodičku a nohy nahoře. Naopak bude skutečně bavit někoho, kdo se vyžívá v komunikaci napříč všemi spektry a je velmi organizovaný. Budete vést tým 5 a více specialistů (PPC, SEO, Social Media) a koordinovat práci pro naše klienty tak, aby byli co nejvíce spokojení.

Projekty budete navrhovat, realizovat i celé řídit. Budete klientům stavět nové strategie a hledat řešení pro rozšíření spolupráce. Samozřejmě si svou práci musíte umět obhájit a odprezentovat. Budete se u nás neustále vzdělávat a sledovat trendy v online marketingu.

Máte možnost spolupracovat na středních i velkých klientech, jako jsou např. Albixon, Kooperativa pojišťovna, Vesna nebo L´Occitane.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Budete mít možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilního pracovního místa (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelných školení, příspěvků na vzdělávání, teambuildingů celofiremních i týmových, Multisport karty, kurzů anglického jazyka, placených sick days, placeného neomezeného volna, firemních snídaní a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl