PPC Team Leader v digitální agentuře Praha

PPC Team Leader do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Jste ambiciózní a chcete vést svůj tým 8 PPC specialistů?
  • Rozvíjíte rád talenty ostatních?
  • Ovládáte problematiku PPC od A do Z?
  • Chcete být odborným garantem a mentorem, na kterého se bude obracet celý tým?
  • Jste tahounem, který bude přinášet inovace v oblasti PPC a posouvat oddělení stále kupředu?
PPC tým

Koho hledáme a co budete potřebovat

Ambice a chuť vést tým, za který budete mít kompletní zodpovědnost

Drive, díky kterému budete přinášet nové nápady a hledat nové cesty

Zkušenosti s vedením úspěšných performance kampaní (ideálně e-commerce)

Hluboké znalosti zkušenosti s Google Ads, Sklik a zbožovými porovnávači

Zkušenost s agenturními procesy a implementací nových postupů a produktů

Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, včetně gramatiky

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

S čím se budete denně potkávat

Budete vést největší odborný tým v Effectixu - 8 PPC specialistů, jak z hlediska denní exekutivy, tak z hlediska strategického rozvoje. Budete jim pomáhat řešit každodenní výzvy v rámci kampaní. Část klientů bude i na vás, budete vytváření a vedení online reklamních kampaní v Google Ads a Sklik a to kompletně od A do Z. Vaše kampaně budou ostatním příkladem. Mezi hlavní úkoly budou patřit inovace a rozvoj celého PPC týmu.

Máte možnost spolupracovat na středních i velkých klientech, jako jsou např. Fjallraven, MetLife, Vesna nebo L´Occitane.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a rodinného prostředí v prvorepublikové vile na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Samozřejmostí je výborné platové ohodnocení na základě výsledků. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl