PPC specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

Aktuálně hledáme do týmu PPC specialistu

  • Jste analytický typ a baví vás sledovat klíčové metriky?
  • Umíte PPC kampaně od Shoppingu až po remarketing?
  • Dokážete pracovat s XML feedy a víte jak automatizovat práci?
  • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z více oborů?
  • Rádi za sebou vidíte výsledky kvalitně odvedené práce?
PPC tým

Koho hledáme a co budete dělat

Budete vytvářet a spravovat reklamní kampaně v Google Ads a Sklik

Správa kampaní na zbožových srovnávačích bude taktéž vaším denním chlebem.

Budete pracovat s XML feedy, optimalizovat je a maximalizovat jejich přínos

Budete psát články, školit a předávat své zkušenosti interně i klientům

Budete přinášet nápady a tipy, jak rozvíjet podnikání klientů

Oceníme inovace a nové strategie nejen do  výkonnostních kampaní

Budete chodit na konference, školení, campy a získávat nové vědomosti

Budete spolupracovat s dalšími specialisty z celého CEE regionu

Budete spolupracovat v rámci mikrotýmu s projektovými manažery i dalšími specialisty

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

S čím se budete denně potkávat

Očekáváme od vás samostatnost v rozhodování, ale i schopnost denně spolupracovat s celým týmem specialistů. Vyhodnocování statistik, aktivní práce v kampaních Google Ads, Sklik a na zbožových srovnávačích bude hlavní náplní práce. Chceme ale, aby kromě toho o vás bylo slyšet.

Nabízíme fixní plat včetně kariérního plánu a měsíční bonusy z dosaženého obratu firmy. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Budete mít možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilního pracovního místa (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelných školení, příspěvků na vzdělávání, teambuildingů celofiremních i týmových, Multisport karty, kurzů anglického jazyka, placených sick days, placeného neomezeného volna, firemních snídaní a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!