Marketing manager v digitální agentuře Praha

Marketing manager do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

"Jsme akcelerátor pro jednotlivce, firmy, a neziskové společnosti, které chtějí růst a dělat svět lepším." Naše poslání, nemá být jen na papíře, ale potřebujeme ho vykřičet do celého světa. Stejně, jako rozvíjet značku Effectix.com směrem ke klientům, ale i k našim kolegům.

To je to co od interního markeťáka očekáváme. Aby byl vlastník, tvůrce, řemeslník našich marketingových aktivit.

Máte zkušenosti z marketingu agentur, nebo B2B firem? Nebo za sebou VŠ s marketingovým zaměřením? (Čím více zkušeností a výsledků za sebou budete mít, tím budete mít kratší cestu do managementu firmy.)

  • Jste samostatný a dotahujete věci do konce?
  • Chcete pomáhat Effectixu být vidět více na trhu?
  • Víte, že každý výsledek práce je měřitelný a dosažené výsledky vás motivují?
  • Jste aktivní, zkoušíte neustále nové věcí a postupy?
  • Chcete být vidět a zazářit?
PPC tým

Koho hledáme a co budete dělat

Budete zodpovědný za tvorbu obsahu na blog, sociální sítě, newsletter atd.

Budete publikovat a starat se o obsah na našich sociálních sítích

S naší HR Managerkou budete z Effectixu budovat LOVEBRAND

Budete se spravovat naše marketingové kampaně a vytvářet nové strategie

Budete spolupracovat s PR agenturou na přípravě témat a článků

Chceme přednášet na konferencích a vy nás tam dostanete

Chceme dělat vlastní eventy a vy je budete organizovat

Budete mít klíče od našeho webu a starat se o jeho aktuálnost

Jedno z vašich hlavních KPI bude počet a kvalita leadů

Pokud budou vaše výsledky vidět a budeme spokojení, stanete se součástí TOP Managementu Effectixu

Plánujeme postavit akademii a vy budete součástí

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

S čím se budete denně potkávat

Očekáváme od vás samostatnost v rozhodování, ale i schopnost denně spolupracovat s celým týmem specialistů. Vyhodnocování statistik, aktivní práce v kampaních Google Ads, Sklik, RTB nebo v rámci Facebooku bude běžnou součástí vaší práce. Budete aktivně vyhledávat partnerství a příležitosti, kde můžeme být vidět.

Chceme se stát LOVEBRANDEM a zaměstnavatelem číslo jedna. Dosáhneme-li toho díky HR marketingu, newsletterům, podcasty, kombinací všeho nebo pomocí jiných aktivit, bude na vás. 

Budete mít k dispozici kolegy, kteří vám pomohou. Budete dirigentem, ale dokážete zahrát i sám. Budete tvůrce hry i její hráč. Máme kreativní oddělení, máme specialisty, máme HR a ti všichni s vámi budou pracovat.

Effectix je jedna z nejlepších agentur v Čechách. Víme to my, a vy nám pomůžete, aby to věděl celý trh.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a rodinného prostředí v prvorepublikové vile na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Samozřejmostí je výborné platové ohodnocení na základě výsledků. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

© 2021 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl