Junior .NET programátor Praha

Junior .NET programátor do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, full service agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Chceme se však posunout ještě dál, a proto u nás nově vzniká vývojářský tým, který zautomatizuje naše interní procesy a vyvine marketingové produkty.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým více než 70 marketingových specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

    • Zajímá vás automatizace procesů a vývoj marketingových produktů?
    • Chcete prohloubit své znalosti v .NET technologiích?
    • Víte, co jsou GIT a Kubernetes a chcete se v tom zdokonalit?
    • Jste tak trochu idea maker a napadají vás při práci nové vývojové postupy?

Koho hledáme a co budete potřebovat

Jste junior v .NET 5+

Znáte nebo alespoň tušíte, co je to databáze PostgreSQL, technologie Blazor, ASP.NET Core, Docker, REST API a napojování se na služby třetích stran

Zajímáte se alespoň trochu o digitální marketing (SEO, PPC, sociální sítě apod.)

Máte analytickou mysl, která umí poskládat 1 a 0 správně za sebou

Jste týmový hráč a zároveň samostatný

Máte pasivní znalost anglického jazyka (pro čtení dokumentací apod.)

Zajímáte se alespoň trochu o frontend

Máte chuť pracovat na interních projektech i zakázkovém vývoji

S čím se budete denně potkávat

Náplní práce bude čtení specifikace a následné pracování na jednotlivých úkolech, které je pak potřeba náležitě otestovat. Pokud budete mít chuť, můžete do vývoje přispět i svými nápady. Součástí každého projektu bude i průběžná aktualizace specifikací třeba na základě interních meetingů. U nás můžete „jen“ programovat anebo také vést jeden z projektů.

Budete mít možnost se podílet například na automatickém crawlování webů, automatické tvorbě kampaní pro Google nebo na vytváření facebookových reklam podle zadané šablony. Čeká na vás ale mnohem více projektů, ze kterých si budete moct vybrat ten vám nejbližší.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2022 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl