Interní HR Headhunter do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance.Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

Vyhráli jsme s ním v soutěži Web Top 100 3x 1. místo v kategoriích Autentická kariérní komunikace, Firemní komunikace a celkový Projekt roku a taky jsme vyhráli 1. místo na Recruitment Academy Awards v kategorii People´s Choice. Myslíme, že vám řekne více o nás a o naší kultuře.

https://www.tesimesenaspolupraci.cz/webtop100-2022-tri-prvni-mista-pro-effectix/

https://www.webtop100.cz/inspirace/podcast-webtop100-karol-veleba-jana-rebicerova-effectix

Přidejte se k nám do skvělého týmu online profesionálů!

  • Chcete být součástí kreativního prostředí jedné z předních online marketingových agentur?
  • Máte bohaté zkušenosti s aktivním headhuntingem a oslovováním talentů?
  • Umíte najít, oslovit a hlavně přitáhnout ty správné lidi?
kdo-jsme-effectix

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenosti s aktivním headhuntingem a oslovováním talentů

Ovládání LinkedIn a celkově sourcing potenciálních kolegů

Nebát se zvednout telefon a prodat nás jako lovebrand

Lásku k intenzivní práci s lidmi

Být tak trochu obchodníkem s orientací na výsledky

Umět hledat netradiční cesty, jak dosáhnout cíle

Jednou za měsíc/dva vycestovat na naši bratislavskou pobočku

S čím se budete denně potkávat

Hlavní náplní váší práce bude aktivní vyhledávání a akvizice vhodných kandidátů pro českou i slovenskou pobočku. Hunting napříč online (Linkedin, databáze, sociální sítě) i offline světem (školy, veletrhy, konference) bude nepostradatelnou dovedností. Budete mít na starosti rozšiřování stávajících teamů (jak produkce, tak i obchod). Úzce budete spolupracovat s HR manažerkou, participovat na HR projektech a HR marketingu a pomáhat s admninistrativními prácemi v rámci HR. Společně budeme hledat cesty, kde najít ty nejlepsí kolegy. 

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl