HR Talent Sourcer - 20h týdně Praha

HR Talent Sourcer - 20h týdně

Vyhráli jsme s ním v soutěži Web Top 100 2. místo v kategorii Autentická kariérní komunikace a taky jsme vyhráli 1. místo na Recruitment Academy Awards v kategorii People´s Choice. Myslíme, že vám řekne více o nás a o naší kultuře.

https://www.tesimesenaspolupraci.cz/nas-podzim-vyhrali-jsme-v-soutezi-webtop100-a-navazali-spolupraci-s-cocuma/

  • Umíte najít a hlavně přitáhnout ty správné lidi?
  • Chcete pracovat v interním HR a vidět výsledky v podobě úspěšných kolegů?
  • Baví Vás LinkedIN a celkově sourcing potenciálních kolegů? Oslovování lidí po telefonu?
  • Nebo jste nadšencem do HR a chybí Vám potřebná praxe?
jana-rebicerova-hr

S čím se budete denně potkávat

Hledám klidně juniora, studenta na minimálně 20h týdně, kolegu, který bude mít radost z vyhledávání pasivních kandidátů na trhu práce a buď s tím má již nějaké zkušenosti, nebo je chce načerpat a já ho to naučím.
Mimoto potřebuji pomoci i s HR administrativou, preselekcí CVček, odpovídání kandidátům, telefonní screeningy. Všechno ráda naučím. A klidně postupem času může pomáhat i v HR marketingu, employer brandingu apod.
Vyhráli jsme s naším HR videem několik cen. Tak se mrkněte na naši firemní kulturu a případně se ozvěte.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl