Graphic Designer do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, marketingový partner Facebooku a Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google a META programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 90 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Máte zkušenosti s tvorbou vizuálů nejen pro online marketing?
  • Dokážete marketingově přemýšlet o vizuálech, znáte důležité formáty, safe zóny i jak pracovat s textem a CTA? 
  • Ovládáte Photoshop na profesionální úrovni a dokážete používat další nástroje jako Ilustrator, Canva, Figma, Google Web Designer, Midjourney apod.? 
  • Víte, co jsou rich formáty a umíte z nich dostat maximum?
  • Chcete být součástí kreativního týmu, moci vymýšlet neotřelé koncepty a potom je i realizovat? 
  • Zajímá vás generativní AI a rádi byste se v tom rozvíjeli? 
Keativní tým

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenost s grafickým designem v reklamním prostředí

Orientace v různých formátech a best practices

Špičková znalost Adobe Photoshop a dalších grafických nástrojů

Drive na učení nových věcí - AI prompting, apod.

Schopnost pracovat v týmu i na komplexních projektech

Kreativní vhled do projektů a dobrý time management

Znalost různých formátů, alespoň základní zkušenost s animacemi

Znalost anglického jazyka výhodou

S čím se budete denně potkávat

Pozice je vhodná pro středně zkušené a seniorní designery. Hledáme někoho, kdo dokáže správně pochopit zadání a klienta, dokáže přemýšlet v kontextu marketingu a reklamy, nebojí se vymýšlet celé koncepty a zároveň je dokáže zrealizovat v očekávané kvalitě a čase. Součástí práce bude úzká spolupráce se stratégy, kreativci, social media specialisty i projekťáky. Ceníme si zkušeností i zápalu a odvahy zkoušet nové věci. 

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl