E-mail Marketing Specialist Praha

E-mailingový specialista do pražské pobočky

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Máte zkušenosti s přípravou strategií v rámci e-mail marketingu?
  • Znáte best practices, co funguje a jak to udělat?
  • Máte zkušenosti s různými platformami, automatizací a optimalizací e-mail marketingu?
  • Dokážete analyticky pracovat a vyhodnocovat data o úspěšností kampaní?
  • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?
PPC tým

Koho hledáme a co budete potřebovat

Kompletní zajištění e-mailingových kampaní

Technické napojení a zprovoznění účtu

Příprava a přizpůsobení templatů

Segmentace, automatizace, vyhodnocování

Spolupráce s grafikem a account managerem

Práce s analytickými nástroji

Samostatnost a pečlivost

Výborná znalost českého jazyka

Znalost anglického jazyka

S čím se budete denně potkávat

Jsme nejen výkonnostně ale i brandově zaměření a to samé očekáváme od e-mail marketingu, který chceme posunout na vyšší úroveň. Proto hledáme člověka, který má zkušenosti s různými systémy, ví, jak se vyhnout spam filtrům, jak pracovat na zlepšení metrik jako jsou delivery rate, open rate, opt-out rate a další. Samozřejmostí je vyhodnocování e-mailingových kampaní z pohledu tržeb, PNO i zisku a retence zákazníků. Má zkušenosti s automatizacemi, ví, co funguje a co čekat od různých strategií. Hledáme někoho, kdo rozumí významu first party dat a jak moc budou důležitá. E-mail marketing chápeme jako základ pro sofistikovanější práci v rámci CDP systémů. 

Zkušenost s prací s daty a integrací dat z různých systému, znalosti úprav XML feedů nebo kódování jsou velkou výhodou.

Máte-li ambice postavit si vlastní tým v rámci agentury, mít volnost v rozhodování o strategickém směřování e-mail marketingu a rozvíjet produkt, u nás k tomu dostanete prostor. 

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2023 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl