Business Development Manager Praha

Práce pro klíčového Google partnera

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Jste energickým obchodníkem, který se nezalekne studené akvizice?
  • Zajímá vás dynamická oblast online marketingu?
  • Obchodujete čestně a záleží Vám na výsledcích pro klienta?
  • Máte rádi různorodou a akční práci, kde každý den je nová výzva?
Obchodní tým

Koho hledáme a co budete potřebovat

Prokazatelné a výborné výsledky v obchodu

Chcete být jedničkou ve světě online marketingu

Trochu extrovertnosti a hodně tahu na branku

Zvládat komunikaci na úrovni majitelů firem a top managementu

Orientace a zájem o digitální marketing výhodou

Anglický jazyk výhodou, ne podmínkou

S čím se budete denně potkávat

Nabízíme možnost vybudovat si úspěšnou kariéru v jedné z nejlepších agentur v CEE regionu a kativně se podílet na jejím mezinárodním růstu. Mezi Vaše každodenní činnosti bude patřit akvizice nových klientů, vyhledávání nových příležitostí pro rozvoj obchodu a firmy, budování dlouhodobých vztahů s klienty a networking.

Pro Váš úspěch Vám vytvoříme skvělé prostředí. Počítejte s podporou ostatních kolegů, školeními v Googlu, možnosti účastnist se různých seminářů a Google eventů.

Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Vesna, L´Occitane nebo Fjällräven.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2022 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl