Project Manager do pražského týmu

Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 60 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

  • Orientujete se v dynamickém prostředí online marketingu?
  • Baví vás řešit každý den novou výzvu?
  • Jste člověk přicházející s neustále novými nápady jak rozvíjet business klienta?
  • Dokážete vymyslet kompletní online strategii pro náročného klienta?
  • Umíte si perfektně ohlídat termíny a splnění cílů?
Account managers

Koho hledáme a co budete potřebovat

Zkušenost s řízením projektů nebo týmů

Zájem/přehled o on-line marketingu

Zkušenost s návrhem a provedením velkých projektů od A do Z

Cit pro zodpovědnost, pečlivost

Klientsky orientovaný přístup k práci

Znalost Google analytics a chuť učit se další nástroje

Výhodou znalost reklamních systémů

Výhodou přesah do digitální strategie

Angličtina na komunikativní úrovni výhodou

S čím se budete denně potkávat

Upřímně hned na začátek - tahle práce skutečně není pro někoho, kdo čeká v práci pohodičku a nohy nahoře. Naopak bude skutečně bavit někoho, kdo se vyžívá v komunikaci napříč všemi spektry a je velmi organizovaný. Budete vést tým 5 a více specialistů (PPC, SEO, Social Media) a koordinovat práci pro naše klienty tak, aby byli co nejvíce spokojení.

Projekty budete navrhovat, realizovat i celé řídit. Budete klientům stavět nové strategie a hledat řešení pro rozšíření spolupráce. Samozřejmě si svou práci musíte umět obhájit a odprezentovat. Budete se u nás neustále vzdělávat a sledovat trendy v online marketingu.

Máte možnost spolupracovat na středních i velkých klientech, jako jsou např. Fjallraven, MetLife, Vesna nebo L´Occitane.

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officu, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2022 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl