Account Manager do pražského týmu

Jsme Effectix.com, digitální agentura, Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích.

 • Orientujete se v dynamickém prostředí online marketingu?
 • Baví vás řešit každý den novou výzvu?
 • Jste člověk přicházející s neustále novými nápady jak rozvíjet business klienta?
 • Dokážete vymyslet kompletní online strategii pro náročného klienta?
 • Umíte si perfektně ohlídat termíny a splnění cílů?
DSC06089

Koho hledáme a co budete potřebovat

Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti digitálního marketingu s důrazem na rozvíjení byznysu, spokojenost klientů a vedení projektů.

Schopnost hluboce pochopit potřeby a cíle klientů, odhadnout příležitost a převést ji na účinnou marketingovou strategii ve spolupráci s týmem.

Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, schopnost vést jednání s klienty, prezentovat výsledky a strategie, máš podnikatelské myšlení – tvůj přístup a chování představují vizitku naší agentury.

Jsi spolehlivý a máš přátelský přístup. Pro klienta jsi naše hlavní opora a od tvé komunikace a spolehlivosti závisí úspěch.

Zkušenosti s vyjednáváním smluv a schopnost identifikovat nové obchodní příležitosti pro prohloubení spolupráce s klienty.

Elementární analytické dovednosti, zkušenosti s hodnocením výkonnosti kampaní a schopnost pracovat s daty a reporty.

Schopnost spolupracovat s týmem specialistů, projektovým manažerem, stratégem a koordinovat jejich práci v rámci projektů.

Aktivní sledování trendů v digitálním marketingu a schopnost aplikovat nové poznatky do praxe.

Komunikační úroveň anglického jazyka.

S čím se budete denně potkávat

 • Budování a udržování vztahů s klíčovými klienty agentury, systematické zajišťování jejich spokojenosti a rozvoje spolupráce.
 • Na velkých zakázkách je role rozdělena, nebudeš 2v1, ale budeš fungovat v úzké spolupráci s projektovým manažerem. Tvá úloha bude péče o potřeby klienta a byznys, průběh zakázky řeší projektový manažer.
 • Identifikace a využívání nových obchodních příležitostí, rozvoj strategických plánů pro klienty.
 • Řešení jakýchkoli vzniklých problémů a stížností klientů.
 • Příprava cenových nabídek a komplexních prezentací pro klienty.
 • Plánování marketingových kampaní v souladu s cíli klientů, pravidelné reportování výsledků.
 • Ve spolupráci s týmem stratégů a projekťáků se budeš podílet na rozvoji spolupráce s našimi klienty. Budeš zodpovědný za ekonomický dohled nad projekty a jejich marketingovou efektivitu.

Na pozici Account Manager nabízíme:

 • Práci na full-time v dynamickém a růstovém prostředí jedné z předních digitálních agentur.
 • Možnost pracovat na zajímavých klientských i interních projektech.
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce z domova nebo občasný remote. Jsme svobodná firma a dny placeného volna ti počítat nebudeme, pokud máš svojí práci v pořádku.
 • Příležitost pro osobní a profesionální rozvoj, podpora vzdělávání a účast na konferencích.
 • Konkurenceschopný platový balíček, odměny za výkon v kombinaci s našimi benefity.
 • Uvolněné pracovní prostředí s důrazem na týmovou spolupráci.

Jak se přihlásit:

Pokud tě pozice Account Managera v agentuře Effectix zaujala a splňuješ uvedené požadavky, neváhej nám poslat svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na tvou reakci a možnou spolupráci!

Patřím k vám

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Budete mít možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilního pracovního místa (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelných školení, příspěvků na vzdělávání, teambuildingů celofiremních i týmových, Multisport karty, kurzů anglického jazyka, placených sick days, placeného neomezeného volna, firemních snídaní a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Přečtěte si více o našem přístupu

Kariéra v EffectixuKariéra v EffectixuKariéra v Effectixu

Naše hodnoty

Kariéra v agentuře Effectix

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Kliknutím vložíte soubory
effectix-team

Není tu opice přímo pro tebe na síru?Není tu pozice přímo pro tebe na míru?

Nehradí, ozvi se Janině z Rebiceru, naší HR… to znamená Hrozně Rozhodná. Ploty nejlepší hnojíme flíčky!Nevadí, ozvi se Janě, naší HR a třeba spolu něco vymyslíte. O ty nejlepší stojíme vždycky!

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl